Výhody registrace

Pro registrované partnery nabízíme nejen možnost nakupovat za velkoobchodní ceny, ale přidáváme i celou řadu dalších výhod.

Kompletní záruční i pozáruční servis. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Z tohoto důvodu se při výběru značky, kterou budeme prodávat snažíme s výrobcem dohodnout na tom, abychom mohli sami provádět záruční i pozáruční servis a tím mohli co nejvíce ovlivnit a urychlit řešení případné reklamace.  Vždy se snažíme, abychom co nejvíce eliminovali Vaše starosti spojené s organizováním nákupu, reklamací a oprav. 

Prvotřídní odborné poradenství. Zajišťujeme technické poradenství, které vám umožní využívat naše produkty efektivně a porozumět veškerým jejich funkcím. Naši obchodníci jsou profesionálové v technických oborech a naleznou pro vás nejvhodnější řešení. 

Školení přímo ve vaší firmě. Naše školení přineseme přímo do vaší firmy. Rozsah, obsah i čas přizpůsobíme vašim potřebám. 

Vysoká spolehlivost a stabilita. Jsme česká firma, která nabídkou kvalitní kancelářské a telekomunikační techniky pomáhá k úspěchu mnoha podnikatelů již od roku 1990. Naše úsilí mimo jiné věnujeme i vývoji inovativních řešeni, které zefektivní vaši práci.

Profesionální zákaznická péče každý pracovní den. Ke každému zákazníkovi a obchodnímu partnerovi přistupujeme individuálně. Snažíme se co nejlépe pochopit vaše potřeby a maximálně vyjít vstříc všem požadavkům. 

Poskytujeme XML feed pro váš e-shop. V reálném čase získáte aktuální a spolehlivá data. Neztratíte tak hodiny nad aktualizací cen, dostupnosti a dalších produktových informací na vašem e-shopu

Dropshipping – zboží zašleme vaším jménem přímo vašemu zákazníkovi. Objednávky z vašeho e-shopu neprodleně vyřídíme, aby zákazník obdržel zboží co nejdříve. Vy tak nemusíte řešit uskladnění, expedici produktů, a dokonce ani nevyzvednuté zásilky a reklamaci.


Související odkazy:

Proč nakupovat u nás

  • Nejširší nabídka kancelářské a telekomunikační techniky
  • Profesionální záruční i pozáruční servis, školení pro partnery
  • Poskytování odborného poradenství a podpora prodeje
  • Prodej kancelářské a telekomunikační techniky od roku 1990
  • Zákaznický servis 8 - 16 hod
  • Možnost zasílání zboží přímo vašim zákazníkům (vašim jménem)
  • Poskytnutí XML feedu pro váš e-shop
  • Možnost školení a poradenství přímo ve firmě
Novinky a slevy na Váš e-mail:
Porovnat zboží 0